Naszym celem jest stworzenie Państwu jak najlepszych warunków do mieszkania

Osiedle Potok - mieszkania na sprzedaż na obrzeżach Krosna

W maju 2017 roku rozpoczęliśmy naszą inwestycję deweloperską nazywaną już dziś popularnie Osiedle Potok. Od samego początku naszym celem było stworzenie w okolicy Krosna miejsca do mieszkania w jak najlepszych warunkach. Z pewnością wiele osób pomyślało, że to slogan, puste hasło reklamowe. O tym, że nasze główne założenie realizujemy od samego początku wiedzą już mieszkańcy I i II etapu budowy.

Czym są dzisiaj najlepsze warunki do mieszkania?

Mieszkańcy Osiedla Potok różnią się od siebie. Są w różnym wieku, mają różne zainteresowania, pracują w różnych miejscach, mają dzieci w różnym wieku lub mieszkają sami. Są wśród nich tacy, którzy mają zwierzęta, domownicy i miłośnicy spacerów czy mniej lub bardziej wyczynowych sportów. Niektórzy mają jeden lub więcej samochodów, inni są nie zmotoryzowani. Jak więc pogodzić potrzeby ich wszystkich? W pierwszej chwili wydaje się to niemożliwe, bo aby zadowolić wszystkich to trzeba by było każdej rodzinie dać dom z dużym ogrodem. I tu jest właśnie odpowiedź. Osiedle Potok zbudowane jest według idei semi collective, tzn. że jest  ono zespołem niskich, dwukondygnacyjnych budynków wielorodzinnych, które nie przytłaczają swoją skalą, dają poczucie prywatności oraz intymności. Osiedle zlokalizowane jest na półhektarowej działce, co dale poczucie wolnej przestrzeni i pozwala na oddech i prywatność. Możliwe tu jest nawet zorganizowanie prywatnego grilla. W bliskim sąsiedztwie Osiedla Potok znajdują się łąki. Przestrzeń ta otaczająca zespół budynków stwarzają idealne warunki do aktywnego wypoczynku.

Czy potrzebne nam są pomieszczenia i miejsca dodatkowe oraz potykacze?
 
Nie bez znaczenia dla komfortu mieszkania na Osiedlu Potok mają takie dodatkowe pomieszczenia jak komórki lokatorskie, pomieszczenia na rowery i wózki dla dzieci. Szczególnym atutem są też przestronne tarasy balkonowe. Dla mieszkańców osiedla przygotowaliśmy również parkingi samochodowe. Wyjątkowo przyjazna jest tu również architektura wokół budynków. Jako doświadczony zespół architektów wiemy, że każdy niepotrzebny element stanowi łatwy do przeoczenia potykacz.

Dobrze to znaczy też aby wszędzie było po drodze
 
Cisza i spokój to bezcenne atuty mieszkania na przedmieściu miasta. Obecnie każda minuta jest na wagę złota, dlatego dobrze jest, kiedy droga do centrum czy do pracy nie zajmuje zbyt dużo czasu. Osiedle Potok zlokalizowane jest 500 metrów od administracyjnych granic miasta Krosna przy drodze krajowej nr 28. Lokalizacja Osiedla Potok stwarza wyjątkowe możliwości komunikacyjne. Bezpośrednie sąsiedztwo Drogi Krajowej nr 28 Krosno - Jasło powoduje, że z łatwością włączysz się do ruchu tranzytowego w kierunku Krosna, Jasła, Krakowa czy Rzeszowa.
 
Dużo wygodniej się mieszka kiedy pewne miejsca znajdują niedaleko. W okolicy Osiedla Potok znajdują się małe i duże sklepy spożywczo – przemysłowe, ośrodek zdrowia, klinika weterynaryjna i warsztat samochodowy. Na wyciągnięcie ręki jest przedszkole, szkoła podstawowa i szkoła średnia. Nie daleko znajduje się również uczelnia wyższa PWSZ w Krośnie. W Potoku mieści się również ośrodek dla dzieci niepełnosprawnych. Blisko osiedla, w miejscowości Turaszówka, znajduje się również oświetlony stadion sportowy z pełnowymiarowym boiskiem do piłki nożnej, koszykówki, czterotorowa bieżnia lekkoatletyczna oraz kryty basen sportowy.
 
Mieszkania z I i II etapu budowy mają już swoich właścicieli. Z drugiego etapu na chętnego czeka jedynie 95,61 m2 apartament. Etap III to w tej chwili tylko dwa wolne mieszkania. Pozostałe zostały już zarezerwowane. W realizacji jest IV etap budowy. Już dziś zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Szukając nas pomocna będzie tablica reklamowa umieszczona po lewej stronie Drogi Krajowej nr 28 w miejscowości Potok.  

Zobacz wykaz mieszkań do sprzedania na Osiedlu Potok

Jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji na temat warunków technicznych na Osiedlu Potok, prosimy o kontakt z nami.

Zespół Architektów Ungeheuer Sp. z o.o.
ul. Augusta Lewakowskiego 25, p. 410
38-400 Krosno
tel.: 663 061 076, 501 407 952