Wszędzie blisko i bardzo spokojnie - lokalizacja Osiedla PotokOsiedle Potok – mieszkania na sprzedaż w dobrej lokalizacji


Osiedle Potok powstaje 500 metrów od administracyjnych granic Krosna. Mieszkanie na przedmieściu Krosna ma bardzo dużo zalet. Między innymi są to bardziej atrakcyjne tereny z pięknym widokiem na krajobraz naturalny, większa przestrzeń oraz niższa cena mieszkań.
 

Mieszkania do kupienia od dewelopera blisko głównej drogi - Potok pod Krosnem


Osiedle Potok - mieszkania do kupienia przy głównej drodze krajowej


Lokalizacja Osiedla Potok stwarza wyjątkowe możliwości komunikacyjne. Bezpośrednie sąsiedztwo Drogi Krajowej nr 28 Krosno - Jasło powoduje, że z łatwością włączysz się do ruchu tranzytowego w kierunku Krosna, Jasła, Krakowa czy Rzeszowa. Osiedle Potok to najlepsze miejsce do mieszkania dla osób dojeżdżających w dużych miasta Podkarpacia i ceniących sobie komfort, ciszę i spokój.
 

Osiedle Potok – mieszkania do sprzedania w okolicy o dobrze rozwiniętej infrastrukturze


W okolicy Osiedla Potok znajdują się małe i duże sklepy spożywczo – przemysłowe, ośrodek zdrowia, klinika weterynaryjna i warsztat samochodowy. Na wyciągnięcie ręki jest przedszkole, szkoła podstawowa i szkoła średnia. Nie daleko znajduje się również uczelnia wyższa PWSZ w Krośnie. W Potoku mieści się również ośrodek dla dzieci niepełnosprawnych. Blisko osiedla, w miejscowości Turaszówka, znajduje się również oświetlony stadion sportowy z pełnowymiarowym boiskiem do piłki nożnej, koszykówki, czterotorowa bieżnia lekkoatletyczna oraz kryty basen sportowy.


Mieszkania na sprzedaż w dobrej loaklizacji na Podkarpciu - Potok blisko Krosna
 

Osiedle Potok – mieszkania na sprzedaż blisko naturalnych terenów zielonych


Osiedle bezpośrednio sąsiaduje z terenami zielonymi. Okoliczne łąki pięknie wyglądają o każdej porze roku. Widoku z okna znajomi będą Ci zazdrościć. Najbliższa okolica stwarza wyjątkowe możliwości na aktywny wypoczynek i relaks w czasie wolnym. Jeżeli uwielbisz piesze wędrówki i jazdę na rowerze to miejsce jest dla Ciebie.